ВІДДІЛЕННЯ

«КОМП’ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ»

kyrtashЗавідувач відділенням "Комп'ютеризовані системи"
- Курташ Марія Михайлівна

Після закінчення хіміко – технологічного факультету Бєлгородського технологічного інституту в 1975 році Марія Михайлівна Курташ працювала науковим співробітником цього ж інституту, а з 1984 року - в Івано-Франківському інституті нафти і газу. У 1983 році після успішного захисту дисертації у Львівському політехнічному інституті здобула наукове звання кандидата хімічних наук. Автор дев’яти наукових статей, має сім авторських свідоцтв, нагороджена медаллю “Винахідник СРСР”. З 1989 року наукову працю поєднала із викладацькою роботою в Івано-Франківському технікумі електронних приладів (Коледжі електронних приладів ІФНТУНГу ). У 1994 році призначена керівником структурного підрозділу – відділення. На даний час очолює відділення “Комп’ютеризовані системи ”, спеціальності "Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем" , на якому навчаються більше 240 студентів, об’єднаних в 9 академічних груп.

За час роботи на посаді завідувача відділення Марія Михайлівна випустила в самостійне життя більше 1200 випускників. Курташ М.М. одна із розробників галузевого стандарту підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю  "Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем", інтегрованих навчальних планів.

Як керівник і викладач працює у тісному контакті зі студентами, які люблять і поважають її за розуміння, толерантність, готовність прийти на допомогу молодого покоління. Сповідує принципи християнської моралі. Епіграфом її життя є вислів “Де згода в родині – там щастя і рай”.
Циклові комісії, закріплені за відділенням "Комп'ютеризованих систем":

Академічні групи, закріплені за відділенням "Комп'ютеризованих систем":
КС 21, КС 22, КС 23, КС 31, КС 32, КС 33, КС 41, КС 42, КС 43 – спеціальності “Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем”